Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
poniedziałek 10 sierpnia 2020
Kianto Velux okna Grybów
Światłowód Orange Grybów, Krużlowa, Binczarowa, Polna

Jakie błędy popełniają gracze obstawiający zakłady bukmacherskie?

Sad man watching football match on television at home.

Nawet jeśli większość grających traktuje zakłady bukmacherskie jako zabawę i sposób na zwiększenie emocji podczas oglądania wydarzeń sportowych, to przecież nikt nie lubi ciągle przegrywać. Ryzyko porażki da się tymczasem zminimalizować poprzez wyeliminowanie pewnych błędów.

Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Zakłady mogą uzależniać. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zagrożony wysokimi karami.

Podstawowe błędy osób obstawiających zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie stały się w ostatnich latach bardzo popularne, a legalni bukmacherzy stale zwiększają swoje obroty. Grać u bukmachera można przez internet lub w punkcie naziemnym, choć to właśnie zakłady online generują ok. 80% przychodów tych firm. Zakłady bukmacherskie to dla ogromnej większości obstawiających jedynie zabawa, ale nikt przecież nie lubi być na finansowym minusie. W artykule tym podpowiadamy, czego się wystrzegać, żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną u bukmachera.

Tasiemce

Kupony z dużą liczbą zdarzeń, czyli tzw. tasiemce, to pierwszy krok do utraty pieniędzy. Kuszą wysokim kursem całkowitym oraz perspektywą zgarnięcia pokaźnej sumy pieniędzy, ale koniec końców niemal zawsze kończą się porażką typującego. Wynika to z rachunku prawdopodobieństwa, według którego każde kolejne zdarzenie na kuponie to mniejsze szanse na sukces.

Stawianie na faworytów

Każde rozgrywki mają swoich potentatów i outsiderów. Stawianie na tych pierwszych w starciach z tymi drugimi w tradycyjnych zakładach 1X2 daje sensowny kurs całkowity tylko przy kilku takich typach na jednym kuponie. Jak jednak wiadomo, czym więcej zdarzeń, tym większe ryzyko porażki, bo przecież nawet faworyci od czasu do czasu zawodzą. Jeśli już koniecznie chcemy typować ich zwycięstwa, róbmy to w zakładach z handicapem i ograniczmy do minimum liczbę zdarzeń na kuponie. Dzięki temu uzyskamy wciąż zadowalający kurs i zmniejszymy ryzyko utraty pieniędzy.

Uleganie emocjom

Zachowanie chłodnej głowy to jeden z kluczy do sukcesu w bukmacherce. Żeby zarabiać na zakładach, warto najpierw ustalić sobie na nie budżet oraz dobrać odpowiedni sposób stawkowania, najlepiej spośród „gotowców” dostępnych w Internecie, przetestowanych już przez innych graczy. Porywczość oraz pragnienie natychmiastowego odegrania się po każdej porażce to pierwszy krok do bankructwa oraz uzależnienia od hazardu.

Kierowanie się intuicją

Gdy widzimy dość niski, ale wciąż atrakcyjny kurs na faworyta, intuicja podpowiada nam, że takie zdarzenie warto dodać do kuponu. Poleganie wyłącznie na intuicji to jednak prosta droga do porażki u bukmachera, gdyż firmy oferujące zakłady bukmacherskie lubią zastawiać pułapki na klientów, którzy nie analizują okoliczności rozgrywania danego meczu oraz tabelek ze statystykami.

Głowa w chmurach

Osoby rozpoczynające przygodę z bukmacherką często argumentują to tym, iż zakłady bukmacherskie dają większe prawdopodobieństwo wygranej niż np. Lotto. Takie myślenie jest jak najbardziej prawidłowe, ale trzeba mieć na uwadze, iż zarabianie na grze u bukmachera należy do procesów długofalowych. Nagminne stawianie kuponów z absurdalnie wysokim kursem całkowitym to nic innego jak liczenie na ślepy los, co zazwyczaj prowadzi do liczenia kolejnych strat zamiast przypływu gotówki.

Nielegalni bukmacherzy

Wiedza, strategia i chłodna głowa to podstawowe „wyposażenie” zarabiającego typera. Żeby natomiast żyć w zgodzie z polskim prawem i mieć pewność, że ewentualne wygrane nie zostaną odebrane przez organy państwowe, należy korzystać tylko i wyłącznie z usług bukmacherów posiadających licencję Ministra Finansów. W innym przypadku należy liczyć się z otrzymaniem bardzo pokaźnej kary grzywny oraz odebraniem wygranych.

Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Zakłady mogą uzależniać. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zagrożony wysokimi karami.

materiał nadesłany
fot. nadesłane

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Itnet24 - rozwiązania informatyczne

Wydarzenia

Wiola Janik Kamieniarstwo Nowy Sącz
Katalog firm
kosmopell_logo_white_bg_small

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny “Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: