Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
wtorek 12 listopada 2019
Kianto Velux okna Grybów

Pożyczka dla studenta – warunki pożyczki studenckiej

pozyczka-dla-studenta-warunki-pozyczki-studenckiej

Życie na studiach kosztuje. Student potrzebuje średnio 1900 zł, aby zapłacić czesne, wynająć mieszkanie i mieć pieniądze na codzienne potrzeby. Wydatków jest sporo, dlatego większość młodych ludzi dorabia między zajęciami.

Praca i regularne dochody pozwalają im wziąć pożyczkę na większe potrzeby czy nieprzewidziane wydatki. Sprawdźmy, jakie są warunki pożyczki studenckiej i ile pieniędzy potrzebuje student.

Pożyczka dla studenta alternatywą dla kredytu studenckiego

Kredyt studencki jest popularnym, ale nie jedynym sposobem finansowania wydatków studenta. Pożyczka studencka również może pomóc w pokryciu wydatków związanych z nauką, życiem oraz oczywiście z wolnym czasem! Nie samą nauką człowiek żyje i czasami potrzebuje chwili odpoczynku, np. w pięknych polskich górach.

Pożyczki przez internet są proste i wygodne. Musimy spełnić jedynie minimum formalności, by uzyskać środki na dowolne cele. Chociaż wymogów jest niewiele, pożyczkodawcy pomagają tylko wiarygodnym klientom. Czy studenci są w stanie spełnić warunki, które stawiają pozabankowe instytucje finansowe?

Pożyczka studencka – jakie warunki trzeba spełnić?

Jednym z najważniejszych wymogów stawianych przez firmy pożyczkowe jest zdolność kredytowa, czyli zdolność do spłaty kwoty pożyczki wraz z odsetkami w określonym w umowie terminie. Jednym z czynników, które decydują o naszej zdolności kredytowej, są regularne dochody. Jak już wspomnieliśmy, młodzi ludzie nie stronią od pracy. Wręcz przeciwnie, chętnie podejmują się zarobkowych zajęć.

Najnowsze wyniki badań pokazują, że aż 83% studentów idzie do pracy w trakcie edukacji. W ten sposób pozyskują doświadczenie zawodowe, które ułatwi im rozwój kariery po studiach, a także zdobywają środki na utrzymanie. Im wyższe dochody, tym większa zdolność kredytowa i lepsze szanse na atrakcyjne warunki pożyczki.

Co ze studentami, którzy nie chcą lub nie mogą pracować? Pożyczkodawcy akceptują różne źródła dochodu, w tym alimenty i świadczenia rodzinne. Zawsze warto złożyć wniosek, ponieważ każdy z nich jest rozpatrywany indywidualnie!

Pozostałe wymogi pożyczki dla młodych

Zdolność kredytowa to najważniejszy, ale nie jedyny warunek pożyczki dla młodych. Czego jeszcze wymagają pożyczkodawcy? Wymogi pożyczki dla młodych:

 • obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • odpowiedni wiek pożyczkobiorcy. Pożyczki można zaciągać już od 18 roku życia,
 • stałe wpływy. Pożyczkodawcy rzadko wymagają zaświadczenia o dochodach, ale w razie potrzeby powinniśmy być w stanie dostarczyć taki dokument,
 • rachunek w polskim banku,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • brak wpisów w rejestrach dłużników BIG (ERIF, KRD i InfoMonitor).

Jeśli spełniamy warunki, możemy złożyć wniosek o pożyczkę dla studenta!

Jak wziąć pożyczkę dla studenta?

Pożyczanie pieniędzy w XXI wieku jest w 100% internetowe. W sieci szukamy ofert, składamy wniosek, weryfikujemy swoje dane i czekamy na przelew. Staranie o dodatkowe środki nikomu nie powinno przysporzyć trudności. Jak wziąć pożyczkę? Cztery kroki do pożyczki dla studenta:

 1. Wybierz kwotę i okres kredytowania.
 2. Wypełnij wniosek, wpisując podstawowe dane.
 3. Potwierdź swoją tożsamość w sposób pożądany przez pożyczkodawcę.
 4. Poczekaj na decyzję. Jeśli pożyczkodawca zaakceptują twój wniosek o dodatkowe środki, błyskawicznie otrzymasz przelew na podane w formularzu konto!

Pamiętajmy, żeby pożyczać nie tylko szybko, ale i bezpiecznie! Gdzie starać się o pożyczkę, która nie zrujnuje naszych finansów? Pomoc jest na wyciągnięcie ręki.

Pożyczka na studia – gdzie najlepiej starać się o pieniądze dla studenta?

Wybór pożyczki jest prosty, jeżeli skorzystamy z comiesięcznych zestawień najlepszych ofert. Regularnie aktualizowany ranking pożyczek na raty pozwala dobrać najlepszą propozycję dla każdego, kto potrzebuje wsparcia finansów. Przy kolejno wymienionych firmach znajdziemy informacje na temat najwyższej możliwej kwoty i maksymalnego okresu spłaty. To tylko sprawdzone propozycje pochodzące od wiarygodnych pożyczkodawców – nie bójmy się z nich korzystać!

Nie zapominajmy o dopasowaniu kwoty pożyczki do naszych możliwości finansowych. Najważniejsza jest terminowa spłata, które równocześnie pozytywnie wpływa na historię kredytową. Ile pieniędzy potrzebuje student?

Budżet studenta – zajrzyjmy do portfela studenta!

Studenckie życie nie jest stanie. Zgodnie z niedawnym badaniem Związku Banków Polskich, polski student potrzebuje średnio 1900 zł, aby przeżyć. Przykładowe wydatki studenta:

 • miesięczne czesne – 520 zł,
 • pokój w najtańszym akademiku – 415 zł,
 • bilet miesięczny – 57,50 zł,
 • żywność i piwo – 350 zł,
 • lunch w barze na uczelni dwa razy w ciągu tygodnia – 120 zł,
 • ksera notatek i materiałów z wykładów – 17 zł,
 • randka w pizzerii dwa razy w miesiącu – 150 zł,
 • karta unlimited do kina – 46 zł,
 • miesięczny pakiet w serwisie muzycznym – 9,99 zł,
 • karnet na siłownię – 59 zł,
 • powrót z imprezy taksówką dwa razy w miesiącu – 20 zł,
 • pozostałe wydatki, typu ubrania i kosmetyki – 150 zł.

Zsumowanie tych kosztów daje kwotę 1904,49 zł. Jeżeli nie studiujemy na prywatnej uczelni i mieszkamy w domu, koszty mogą być niższe. Również ograniczenie wyjść zmniejszy nasze wydatki. To koszty, które ponosi statystyczny student, ale tak naprawdę trudno jest wyżyć za mniejszą kwotę. Pożyczka dla studenta może wspomóc budżet młodego człowieka. Warto z niej rozsądnie korzystać, kiedy mamy taką potrzebę i możliwość spłaty rat.

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

FPON Stróże 1%

Wydarzenia

Itnet24 - rozwiązania informatyczne
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.


Partnerzy i reklamodawcy: