Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
sobota 11 lipca 2020
Kianto Velux okna Grybów

W serialu TVN możemy zobaczyć Dawida z Grybowa

min2

Dawida Radzika bo właśnie o nim mowa, możemy zobaczyć w emitowanym przez stację TVN serialu Szkoła. Dwudziestolatek pochodzący z Grybowa studiuje obecnie w Krakowie, jednak co jakiś czas występuje w serialach typu scripted docu.

Programy scripted docu emitowane są w Polsce od około 2010 roku. Ich fabuła za każdym razem przedstawia inne historie zwykłych bohaterów zmagających
się z różnymi trudnościami, od typowych kłopotów życia codziennego, poprzez rodzinne czy koleżeńskie konflikty, aż po wielkie dramaty.

Dawida Radzika, 20-letniego Grybowianina mogliśmy zobaczyć m.in. w 220 odcinku serialu Szkoła gdzie gra ucznia 3 klasy szkoły średniej. Korzystając z okazji postanowiliśmy przeprowadzić z nim krótki wywiad:

grybow24.pl: Czy jest to Twoja pierwsza podjęta rola?
Dawid Radzik: Moja historia z serialami scripted doc zaczęła się od ról statysty w “Szpitalu”, w którym występowałem niejednokrotnie. Były to początkowo role w tle (osoby siedzące w poczekalni lub leżące na łóżkach). Z biegiem czasu w tym samym serialu otrzymałem możliwość odegrania ról mówionych w tym też pierwszoplanowej. W samej “Szkole” znalazłem się stosunkowo niedawno.

grybow24.pl: Jak zatem trafiłeś na casting?
Dawid Radzik: Wszystko zaczęło się prawie rok temu, kiedy całkowicie przypadkowo pojechałem na casting, na który nie byłem nawet umówiony. Umówione były natomiast siostra oraz jej koleżanka. Korzystając z sytuacji i wolnego czasu wziąłem jednak udział w castingu. Do zagrania była krótka scenka, na której przygotowanie każdy miał około 15 minut. Po nagraniu scenki i wykonaniu paru zdjęć usłyszałem tylko: “dziękujemy ,zadzwonimy”. Wiadomo jak to działa – czyli nie zadzwonimy. Tym razem stało się inaczej i po dwóch tygodniach otrzymałem telefon z angażem.

grybow24.pl: Aktorstwo to tylko przygoda czy pomysł na drogę zawodową?
Dawid Radzik: Myślę a nawet jestem przekonany, że tylko przygoda. Nigdy nie wiązałem z tym wielkich planów. Można powiedzieć, że traktuję to jako hobby i możliwość kontaktu z ludźmi. Dodam też, że jest to dobra zabawa. Niestety w ostatnim czasie mam już coraz mniej wolnego czasu, ponieważ na plan trzeba poświecić praktycznie cały dzień lub więcej a szkoda.

grybow24.pl:  Jakie są Twoje wrażenia z planu?
Dawid Radzik: Na planie seriali “Szkoła”, “Szpital” i chyba większości tego typu produkcji przeważają ludzie młodzi, którzy dobrze się bawią i chcą zamienić przynajmniej jedno zdanie z każdym. Są sytuacje kiedy kręci się wiele dubli jednak nie jest to nic stresującego. To, że musimy powtórzyć jakąś scenę jest wręcz normalne, ponieważ występują tam głównie amatorzy i hobbyści. Przerwy miedzy scenami, czasami trwają dłużej niż godzinę co pozwala na poznanie planu zdjęciowego i ekipy. Podstawa to być otwartym i mieć dystans do siebie a także słuchać uwag. Według mnie osoby przychodzą po to do takich produkcji aby sprawdzić się a potem zobaczyć po drugiej stronie ekranu, co jest całkiem przyjemne. 

W serialu “Szkoła” można także zobaczyć także Paulinę Lichoń z Bobowej. Obecność obojga młodych ludzi z naszych okolic w produkcji na pewno powinna nas cieszyć.

fot. archiwum prywatne Dawida Radzika

2

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Wydarzenia

Komora normobaryczna Wielopole
Katalog firm
kosmopell_logo_white_bg_small

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny “Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: